Facebook
Instagram
YouTube

XXVI Targi Książki Historycznej 2017

Targi-ks-his

Szanowni Państwo,
W dniach 30 listopada – 3 grudnia 2017 odbędą się po raz dwudziesty szósty warszawskie Targi Książki Historycznej. Jak co roku będziemy tam i my! Zapraszamy wszystkich na stanowisko nr. 14 Wydawnictwa Vesper. Po raz kolejny będziemy oferować książki z naszego bogatego katalogu w doskonałych cenach. Ponadto odbędą się również dwa spotkania z naszymi Autorami – W piątek, 1 grudnia o godzinie 13.00 – 14.00 spotka się z Państwem Andrzej Antonii Kamiński, autor fantastycznej publikacji „Baśka, Wanda i inne” tyczącej się nazw własnych pisanych na sprzęcie polskich wojsk lądowych. Dzień później, 2 grudnia o godzinie 12.00 – 14.00 będą mieli Państwo możliwość wymiany poglądów z Panem Tomaszem Szczerbickim twórcą takich publikacji, jak „Pojazdy Wojska Polskiego 1914-1939”, „Pojazdy Ludowego Wojska Polskiego”, „Samochód Syrena”, „Motocykle w PRL” czy „Polskie samochody osobowe z lat PRL”. Serdecznie zapraszamy!

Targi Książki Historycznej to impreza o charakterze promocyjno-informacyjnym, cyklicznym (odbywa się co roku) i niekomercyjnym (wstęp na targi jest bezpłatny). Towarzyszą jej liczne imprezy, spotkania autorskie, promocje książek oraz pokazy filmów fabularnych
i dokumentalnych. Od trzech lat Targi odbywają się w nowej siedzibie – w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie.

Dzięki bogatemu programowi imprez towarzyszących cieszy się ona dużym zainteresowaniem wśród osób, pasjonujących się historią, a tym samym spełniony zostaje głównym cel jej istnienia jakim jest popularyzacja literatury historycznej.

ZOBACZ WIĘCEJ

Oceń

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *