Facebook
Instagram
YouTube

XXVI Targi Książki Historycznej 2017

Targi-ks-his

Szanowni Państwo,
W dniach 30 listopada – 3 grudnia 2017 odbędą się po raz dwudziesty szósty warszawskie Targi Książki Historycznej. Jak co roku będziemy tam i my! Zapraszamy wszystkich na stanowisko nr. 14 Wydawnictwa Vesper. Po raz kolejny będziemy oferować książki z naszego bogatego katalogu w doskonałych cenach. Ponadto odbędą się również dwa spotkania z naszymi Autorami – W piątek, 1 grudnia o godzinie 13.00 – 14.00 spotka się z Państwem Andrzej Antonii Kamiński, autor fantastycznej publikacji „Baśka, Wanda i inne” tyczącej się nazw własnych pisanych na sprzęcie polskich wojsk lądowych. Dzień później, 2 grudnia o godzinie 12.00 – 14.00 będą mieli Państwo możliwość wymiany poglądów z Panem Tomaszem Szczerbickim twórcą takich publikacji, jak „Pojazdy Wojska Polskiego 1914-1939”, „Pojazdy Ludowego Wojska Polskiego”, „Samochód Syrena”, „Motocykle w PRL” czy „Polskie samochody osobowe z lat PRL”. Serdecznie zapraszamy!

Targi Książki Historycznej to impreza o charakterze promocyjno-informacyjnym, cyklicznym (odbywa się co roku) i niekomercyjnym (wstęp na targi jest bezpłatny). Towarzyszą jej liczne imprezy, spotkania autorskie, promocje książek oraz pokazy filmów fabularnych
i dokumentalnych. Od trzech lat Targi odbywają się w nowej siedzibie – w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie.

Dzięki bogatemu programowi imprez towarzyszących cieszy się ona dużym zainteresowaniem wśród osób, pasjonujących się historią, a tym samym spełniony zostaje głównym cel jej istnienia jakim jest popularyzacja literatury historycznej.

ZOBACZ WIĘCEJ

Oceń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *