Facebook
Instagram
YouTube
logo-small

Gra Batllefield I

Gra Battlefield 1 przenosi nas na pola bitew I Wojny Światowej. Główny nacisk, podobnie jak w przypadku innych części tej serii, położony został na rozgrywkę multiplayer, nie zabrakło jednak widowiskowej kampanii dla jednego gracza.

Projektanci Battlefield 1 zadbali o to, żeby w grze znalazło się mnóstwo informacji na temat historii pierwszej Wielkiej Wojny. Odwiedzimy więc pola największych bitew tego krwawego konfliktu, a głos narratora będzie od czasu do czasu raczył nas informacji na temat ich przebiegu. Cała kampania single player została podzielona na 5 części rozgrywających się w różnych częściach świata. Dzięki temu gracz będzie miał okazję do poznania różnych aspektów tego konfliktu.

Interesują Cię militaria?

W okresie I Wojny Światowej nastąpił chyba największy w historii ludzkości rozwój technologi militarnej. Całkiem nowe rodzaje broni i pojazdów, na zawsze odmieniły sposób prowadzenia konfliktów i drastycznie zwiększyły ich skalę. W Battlefield 1 w ręce graczy trafi cały wachlarz zabójczych broni stosowanych podczas I Wojny Światowej. Część z nich została oczywiście „podrasowana” na potrzeby gry jednak w trakcie rozgrywki znajdziemy także mnóstwo prawdziwych, historycznych modeli broni używanych w tamtych czasach.

Jeśli interesują Was militaria, rozgrywka w Battlefield 1 może być dobrym pretekstem aby dowiedzieć się nieco więcej na temat uzbrojenia stosowanego w tym konflikcie. Dokładne opisy i ilustracje wielu typów broni ręcznej używanych w Wielkiej Wojnie znajdziecie w Ilustrowanej encyklopedii broni palnej.

Z kolei czołgi i Wojny Światowej możecie obejrzeć w encyklopedii Czołgi i Pojazdy bojowe. Książka ta obejmuje bowiem pojazdy wojskowe produkowane już od 1904 roku.

bron-palna

72,00 PLN

czolgi5

72,00 PLN

Batllefield I

Zobacz oficjalny trailer

Zobacz galerie

Gdzie można kupić ?

morele.net

147,90 PLN

gram.pl

148,00 PLN

sklep.gry-online.pl

153,90 PLN

3Kropki.pl

154,00 PLN

KONSOLEIGRY.PL

154,99 PLN

wirtus.pl

159,00 PLN

Battlefield 1 – Gratka dla miłośników uzbrojenia i pojazdów z okresu I Wojny Światowej
5 (100%) 1 vote