Facebook
Instagram
YouTube

PIES. Instrukcja obsługi

Brunner David

Nareszcie! Podręcznik psiej

technologii dla początkujących!

pies-instrukcja-obslugi-photo-vesper

Napisana z przymrużeniem oka, ale nie pozbawiona wartościowych porad i informacji wesoła książka dla właścicieli psów. Kolorowe ilustracje i przystępna forma daje możliwości wspaniałej zabawy z Waszymi czworonogami wraz z całą rodziną.

pies-instrukcja-obslugi-photo-02
pies-instrukcja-obslugi-photo-01

Teraz plamy moczu na dywanie, ujadanie przez całą noc, wprawiająca w zakłopotanie czynność, którą pies robi na nodze właściciela, nie będą już dla Was problemem. Z powodu tych oraz wielu innych zachowań niejednokrotnie mieliście ochotę zawołać: Dlaczego nikt nie dołączył instrukcji obsługi do mojego psa?!”. Teraz, na szczęście, taka instrukcja już istnieje. Z pomocą wskazówek typu „”krok po kroku”” oraz przejrzystych wykresów będziecie umieli odpowiedzieć sobie na setki najczęściej zadawanych pytań: – Która rasa wchodzi w najlepszą relację z dziećmi? – Jak mogę zaprogramować swój model na przynoszenie przedmiotów? – Dlaczego nos mojego psa jest zawsze wilgotny?

pies-instrukcja-obslugi-photo-04
pies-instrukcja-obslugi-photo-03

Rolę przewodników po psim świecie objęli: sławny weterynarz dr David Brunner oraz uznany autor poradników Sam Stall, którzy połączyli swe wysiłki, aby udzielić pożytecznych rad zarówno nowym, jak i doświadczonym właścicielom czworonogów.”

Wideo

pies-instrukcja-obslugi-photo-vesper-01
Pies Instrukcja Obsługi
4.67 (93.33%) 3 votes